BOHEMA TRAVEL  – tai kelionių organizatorius (Lietuvos Turizmo departamento išduoto pažymėjimo Nr. 014459), valdomas įmonės "BENART PROJEKTAI" UAB. Visos mūsų kelionės yra apdraustos. Kelionių organizatoriaus prievolių užtikrinimo draudimo polisas KOFG Nr. 001557 išduotas draudimo bendrovės BTA.

Mūsų komanda jau daugiau nei 20 metų dirba  turizmo srityje. Per šį laikotarpį sukaupta patirtis – tai mūsų klientų, pasirenkančių mus, sėkmės garantas. Galime kartu pasidžiaugti, kad per 2014 - 2020 m. BOHEMA TRAVEL neatšaukė nei vienos kelionės be "force majeure" situacijos!

Mūsų veikla orientuota į  klientų racionalų kelionių išlaidų planavimą, komandiruotes, stažuotes, išvykas į parodas, mokymus, seminarus ir kt. dalykines, pažintines keliones Italijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Portugalijoje, kitose Europos Sąjungos ir pasaulio valstybėse.

Mes dirbame ir siūlome savo paslaugas tik ten, kur galime patys kontroliuoti visą kelionės eigą, užtikrinti  kelionės galutinio tikslo įgyvendinimą!

Pasirinkę mus, gausite geriausios kainos garantiją atitinkamai kelionei! Mes taip pat pasirūpinsime, kad darbo kelionė būtų puikiai suderinta ir su poilsiu.